موضوعات

مطالب تصادفی

آمار سایت

  • تعداد مطالب : 1238
  • تعداد صفحات : 1
  • تعداد دیدگاه ها : 0
  • آخرين بروزرساني:
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت 03:01

آخرین نظرات

بایگانی

با عرض سلام ؛
حدود 2 سال بود که با انتخاب یک سیستم ضعیف نتواسته بودیم پیشرفتی در سایت داشته باشیم ! بنابر همین موضوع تصمیم به تغییر سیستم گرفتیم تا همه چیز را از اول شروع کنیم چرا که فعالیت با سیستم قبلی امکان نداشت !
قابل توجه کاربران گرامی: تمامی فایلهای دانلودی حذف شده اند و به مرور زمان جایگزین خواهد شد.
با عرض پوزش به دلیل بوجود آمدن این مشکلات.

دانلود Efficient Notes 3.60 Build 352 – نرم افزار یاد آوری کارهای روزانه

دانلود Efficient Notes 3.60 Build 352 – نرم افزار یاد آوری کارهای روزانه

تاریخ : پنجشنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۲
موضوع : دسته‌بندی نشده
4 بازدید
۰دیدگاه
نوشته:Admin

Efficient Notes

افرادی بسیاری را می بینیم که از اینکه کارهای روزانه خود و یا قرار ملاقات ها و بطور کلی امور خود را بیاد نمی آورند ابراز نارضایتی می کنند. این افراد همواره بدنبال راه حلی برای مشکل خود می گردند تا این اشتباهات را به حداقل برسانند و بتوانند بطور مرتب به امور خود رسیدگی کنند. این مسئله اصلا دور از انتظار نیست که شما هم به چنین مشکلاتی برخورد کرده باشید و بطور قطع برای شما نیز تاکنون این واقعه رخ داده است. حال آنکه برای یادآوری کارهای روزانه راه حال های بسیاری ارائه شده است. بطور مثال در نسخه های اخیر سیستم عامل ویندوز ، گدجت کاربردی به نام Sticky Notes به دسکتاپ افزوده شد که محیطی ساده در اختیار شما قرار می دهد و می توانید یادداشت های خود را در آن بنویسید و آن را در گوشه ای از دسکتاپ خود قرار دهید. با این وجود این ابزار چندان کامل نیست و می توان امکانات بسیار بیشتر و کامل تری را برای آن در نظر گرفت. Efficient Notes نام نرم افزاری است که امروز قصد معرفی آن را داریم. این نرم افزار را می توان نمونه فوق پیشرفته همان Sticky Notes ساده ویندوز دانست. تنها کاری که باید انجام دهید ، نوشتن یادداشت های خود درون نرم افزار است که در این زمینه ، نرم افزار محیطی مشابه به نرم افزار معروف Microsoft Word در اختیار شما قرار می دهد.

می توانید لینک ، عکس ، شکلک های دیجیتال و هر آنچه نیاز است تا کارهای شما را به یادتان به بیاورد اضافه نمایید. همچنین می توانید نوشته های خود را دسته بندی و مرتب کنید و بصورت جداگانه و بشکل دلخواه در دسکتاپ خود اضافه نمایید. از دیگر امکانات قابل توجه این نرم افزار می توان به امکان رمز گذاری برروی اطلاعات اشاره کرد که بدین شکل امنیت اطلاعات شما را نیز تأمین خواهد کرد.

برچسب ها :


+ 3 = نُه